Na začátku tohoto zápisu byl nápad vytvořit zápis trochu jinak než obvykle. Zápis stylem online. Výsledek se trochu zvrtl, ale to až v následujících větách.

Je 15.3.2014. Od 9:00 se scházíme k výpravě na Bukovou paseku. První přišli Rodvínovští rodáci a závěr nášeho play listu zaplnili Šimkovic. Bohužel bez Bleska, skolila ho viróza. 9:30 odjezd vláčku a jsme ve složení Já, Chrstík, Červenáček, Drak, Kuba, Filipus, Filip, Vašík, Sid, Radek, Krtek a Vlk. Půlka si prohlíží Drakův časopis ABC a druhá hraje karty. Ja nás plný vlak, protože s námi jedou také skauti z Elhany. V Blažejově Junáci vystupují a my jedeme dál. Vagonek se příjemně pohupuje a my povídáme. S Chrstíkem jsme se dohodli, že pozměníme klasickou cestu a pojedeme až do Hůrek, a ty se právě blíží. Vystupujeme. Vystoupili jsme a je zima a fouká hrozný vítr……

V tuto chvíli již bylo rozhodnuto, že se zápisem už pokračovat nebudu. Takže pokračuji klasicky…snad tedy příště. Po cestě na Bukovku jsme se na chvíli zastavili u mini zoo v Blatě a na pláži u Bobřáku. Po příchodu na Bukovku se k zimě a větru přidal i slabý děšť. Začali jsme rychle připravovat ohniště, dříví a opékáky. Pro batohy jsme přichystali přístřešek k jehož stavbě nám pomohly fotbalové branky a podlážky ze stanů. Déšť zesílil, ale my přežívali pod stromama a u ohínku v pohodičce. Po opečených buřtíkách a klobáskách jsme si dali pár kol plížené. Na závěr nás čakali dvě hry super totemu. Ke konci už přestal déšť a my sundali pláštěnky, uklidili ohniště a vyrazili na vlak. Zpáteční cesta byla naplánována ze Senotína. Na zastávce jsme měli ještě pár minut do příjezdu lokálky,tak jsme dali trojnožku a vydali se směrem k domovu. Na jindřichohradeckém nádraží nás přivítali rodičové a šli jsme se zahřát domu.