Santaklání (18. - 20.12.2015) bylo dobré a veselé. V pátek jsme šli od autobusu. Nejdřív jsme šli pomalu a pak zase rychle a zase pomalu. Pak byla přestávka. Po přestávce jsem byl unavený, ale šel jsem.

Šli jsme pořád dál, dokud nás nebylo unavených víc. Pak jsme zastavili s Chrstíkem a kdo měl zájem šel dál s Joelem. Když jsme přišli, byl večer. K večeři byl guláš. Potom jsme šli spát.

Bylo ráno. Já, Vašek, a Hřebík jsme hráli karty. Všechny jsme vzbudili. Pak byla rozcvička. Byla snídaně. Po snídani jsme šli ven. Tam jsme našli dopis a v tom dopisu nám psal Santa Klaus. Taky nám tam nechal 3 obrázky.

Celé dopoledne jsme to zkoumali. V poledne jsme šli na oběd. Po obědě bylo volno, odpoledne jsme šli na procházku. Potom jsme uklízeli. Vyráběli jsme lodičky a odlévali olovo. Lodičky jsme šli pouštět na rybník. Nejdýl vydržela svíčka na lodičce Drakovi a anonymovi. Večer jsme šli spát.

V neděli jsme sbalili spacáky a karimatky. Nasnídali jsme se. Šli jsme ven a vyřešili znaky. Potom jsme vzali batohy a šli na autobus. Přijel jsem šťastně a spokojeně do Hradce.

Napsal: Otazník